Ласкаво просимо на наш новий сайт! Деякі матеріали можуть бути застарілими, але ми вже працюємо над цим.
Поради сімейного лікаря
21
Вакцинація від правця рятує життя

За офіційним даними МОЗ України протягом цьогоріч, на 4 серпня 2017 року в Україні зафіксовано 5 випадків правця серед дітей. Жоден з хворих не був щеплений. Дівчинка 3,5 років з Новояворівська Львівської області у важкому стані, їй надають усю необхідну специфічну допомогу. За попередніми даними, дитина заразилася через потрапляння стороннього предмета в ніс, коли збудник правцю…

Детальніше
22
“Як вберегтися від грипу” – пам’ятка для населення

В Україні спостерігається значне підвищення рівня захворюваності на грип, близьке до епідемічного. МОЗ України наголошує на необхідності дотримання заходів задля попередження зараження грипом та у разі захворювання

Детальніше
23
Спалах кору в Україні: що треба знати про хворобу і як захистити себе

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. За 2017 рік зафіксовано 4782 випадки захворювання на кір. 

Детальніше
24
ОБЕРЕЖНО КІР!

Детальніше
25
Все що треба знати про гормони: які є, як діють і коли треба звернутись до лікаря

Гормони — це речовини, що виділяються в ендокринній залозі чи іншому органі із ендокринною функцію, наприклад, жировій тканині, а діють по всьому організму. Розповідаємо докладно, як діють та взаємодіють гормони і коли варто звернутися до лікаря.

Детальніше
26
Чому не варто “чистити” печінку соками і “захищати” гепапротекторами

У порадах стосовно здоров’я печінки ви неодмінно знайдете рекомендацію пити гепатопротектори, сидіти на “детоксах” чи мінеральній воді. Мовляв, шлаки та токсини накопичуються в печінці, тож треба допомогти їй очиститися. Але не все так просто. Чому “почистити” печінку соками не вийде, а гепатопротектори не працюють, розповідаємо разом з Дарією Озерною і Радіо Культура.

Детальніше
27
Вакцинація дорослих від дифтерії і правця

Минулого року кожен другий дорослий українець не зробив необхідного щеплення від дифтерії і правця. Щоби захистити країну від можливого спалаху, МОЗ України  розпочало кампанію “Вакциновані – значить захищені” і закликало кожного перевірити свої щеплення і пройти вакцинацію. Це швидко, майже безболісно і абсолютно безоплатно. 

Детальніше
28
Грип та ГРВІ: що треба знати щоб не захворіти

Епідеміологічний сезон розпочався і вже час до нього готуватися, а саме – робити щеплення.

Детальніше
29
Панкреатит: причини та симптоми

Передноворічні застілля можуть залишити після себе не лише похмілля та важкість у шлунку. Інколи, вони можуть навіть вкласти людину до лікарняного ліжка.  

Детальніше
30
Що треба знати про скарлатину

Детальніше
31
Алгоритм дій у випадку COVID-19

Детальніше
32
Рекомендації для осіб, з підозрою або хворими на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції

Детальніше
33
Рак молочної залози: як вчасно виявити та одужати

Важливо знати ці факти про одне із найпоширеніших онкологічних захворювань у жінок, аби убезпечтити себе та жити довге здорове життя.

Детальніше